اگه توام میخوای یه نویسنده موفق و محبوب بشی و رمانت رو چاپ کنی همین حالا یک تک رمانی شو! عضویت در انجمن تک رمان
اگه توام میخوای یه نویسنده موفق و محبوب بشی و رمانت رو چاپ کنی همین حالا یک تک رمانی شو! عضویت در انجمن تک رمان

موسس تک رمان

فاطمه تاجیکی فاطمه تاجیکی موسس سایت و انجمن تک رمان (مجموعه‌ای از ایده‌های درخشان و ارائه دهنده بهترین آثار ادبی عصر جدید) بوده و تک رمان را در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲۰ در راستای هدف ترویج کتابخوانی و ایجاد مکانی برای گرد هم آوری افراد خوش ذوق که علاقمند به قلم هستند و کمک به نویسندگان نو قلم و بی توجه به محدودیت سنی فعالیت خود را آغاز کرده است تک رمان محلی برای درخشش نویسندگان تازه کار… تاسیس نموده است. موسس تک رمان نویسنده و منتقد رمان نیز هستند. از آثارشون می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم: رمان‌های کامل شده مجازی: ۱-هورزاد […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

فاطمه تاجیکی

فاطمه تاجیکی موسس سایت و انجمن تک رمان (مجموعه‌ای از ایده‌های درخشان و ارائه دهنده بهترین آثار ادبی عصر جدید) بوده و تک رمان را در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲۰ در راستای هدف ترویج کتابخوانی و ایجاد مکانی برای گرد هم آوری افراد خوش ذوق که علاقمند به قلم هستند و کمک به نویسندگان نو قلم و بی توجه به محدودیت سنی فعالیت خود را آغاز کرده است تک رمان محلی برای درخشش نویسندگان تازه کار… تاسیس نموده است.

موسس تک رمان نویسنده و منتقد رمان نیز هستند. از آثارشون می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

رمان‌های کامل شده مجازی:

۱-هورزاد ملکه آتش
۲-جادوگران رانده شده
۳-استراتگوس مرگ

رمان چاپی:

۴-بغض اسلحه

و رمان‌های در حال تایپ:

۵-سلطنت آرتنوس
۶-جهان تو

 

*جهت مطالعه آثار ایشان می‌توانید به طور مستقیم نام رمان مورد نظرتان را با استفاده از جستجوگر سایت سرج و دانلود کنید و از مطالعه آن لذت ببرید.

* جهت ارتباط مستقیم با فاطمه تاجیکی موسس تک رمان می‌توانید در انجمن تک رمان عضو شده و از طریق پروفایل یا گفتگوی خصوصی به راحتی ارتباط برقرار کنید.

* جهت مشاهده بیوگرافی باقی پرسنل مدیریتی، نویسنگان و شاعران سایت و انجمن تک رمان به صفحه اصلی مراجعه کرده و از منوی سایت فهرست ” تیم تک رمان” را باز کنید.

لحظات خوشی را در سایت تک رمان برای شما عزیزان آرزومندیم.

 

 

هیچ دوره ای یافت نشد