اگه توام میخوای یه نویسنده موفق و محبوب بشی و رمانت رو چاپ کنی همین حالا یک تک رمانی شو! عضویت در انجمن تک رمان
اگه توام میخوای یه نویسنده موفق و محبوب بشی و رمانت رو چاپ کنی همین حالا یک تک رمانی شو! عضویت در انجمن تک رمان

مدیریت کل سایت

طیفا انصاری (طلایه) مدیریت کل سایت: طیفا انصاری طراح گرافیک تک رمان بوده و در حال حاضر مدیریت  سایت و انجمن تک رمان (مجموعه‌ای از ایده‌های درخشان و ارائه دهنده بهترین آثار ادبی عصر جدید) را به عهده دارد. ایشان از تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴ به این عنوان منصوب شدند و پیش از آن عنوان طراح گرافیک و معاونت کل بازنشسته انجمن را دارا بودند. در حال حاضر از طراحان جلد انجمن نیز می‌باشند. طیفا انصاری با نام کاربری (طلایه) مدیریت کل سایت تک رمان طراح لوگو و سایت تک رمان است و مدیریت تالار طراحی را نیز به عهده دارد. فعالیت‌های ایشان […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

طیفا انصاری (طلایه)

مدیریت کل سایت: طیفا انصاری طراح گرافیک تک رمان بوده و در حال حاضر مدیریت  سایت و انجمن تک رمان (مجموعه‌ای از ایده‌های درخشان و ارائه دهنده بهترین آثار ادبی عصر جدید) را به عهده دارد.

ایشان از تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴ به این عنوان منصوب شدند و پیش از آن عنوان طراح گرافیک و معاونت کل بازنشسته انجمن را دارا بودند. در حال حاضر از طراحان جلد انجمن نیز می‌باشند.

طیفا انصاری با نام کاربری (طلایه) مدیریت کل سایت تک رمان طراح لوگو و سایت تک رمان است و مدیریت تالار طراحی را نیز به عهده دارد.

فعالیت‌های ایشان در سایت و انجمن تک رمان در زمینه گرافیکی و مدیریتی می‌باشد. ( طراحی قالب‌های جلد آثار ادبی، بنرهای رمان، مدال‌های کاربری، مدیریتی، ویژه و مسابقات و حالت‌های پروفایل کاربری)

طیفا انصاری از ایده پردازان موثر تک رمان است و از سری ایده‌های ایشان می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱- ایده راه اندازی تالار کالج زبان در بخش علوم و فناوری.

۲- ایده ساخت رنک مدرس زبان.

۳- ایده راه اندازی تالار مجله و روزنامه در بخش کتاب.

۴- ایده ساخت رنک مجله نویس و روزنامه نگار.

۵- فعال در ایده پردازی مسابقات انجمن.

 

*جهت مشاهده آثار ایشان می‌توانید با عضویت در انجمن تک رمان از نمونه‌ طراحی‌های طلایه دیدن کرده و لذت ببرید.

* جهت ارتباط مستقیم با طیفا انصاری مدیریت سایت تک رمان می‌توانید در انجمن تک رمان عضو شده و از طریق پروفایل یا گفتگوی خصوصی به راحتی ارتباط برقرار کنید.

* جهت مشاهده بیوگرافی باقی پرسنل مدیریتی، نویسنگان و شاعران سایت و انجمن تک رمان به صفحه اصلی مراجعه کرده و از منوی سایت فهرست ” تیم تک رمان” را باز کنید.

لحظات خوشی را در سایت تک رمان برای شما عزیزان آرزومندیم.

مدیریت کل سایت 

 

هیچ دوره ای یافت نشد