اگه توام میخوای یه نویسنده موفق و محبوب بشی و رمانت رو چاپ کنی همین حالا یک تک رمانی شو! عضویت در انجمن تک رمان
اگه توام میخوای یه نویسنده موفق و محبوب بشی و رمانت رو چاپ کنی همین حالا یک تک رمانی شو! عضویت در انجمن تک رمان

صبا نصیری

داستان نویس Saba.N  نام کاربری سرکار خانم صبا نصیری ، داستان نویس سایت و انجمن تک رمان است. صبا نصیری متولد ۱۳۸۱/۹/۲۰ ، تک فرزند و در حال حاضر یک پشت کنکوری بوده و به فعالیت نویسندگی می‌پردازد. از آثار ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:   دلنوشته‌های صبا نصیری دلنوشته‌ی دُچآر دلنوشته‌ی مغزهای مُرده دلنوشته‌ی تا استخوان مبتلا به تو دلنوشته‌ی کالبیم دلنوشته‌ی به وقتِ مرداد داستان‌های کوتاه صبا نصیری داستان کوتاه بدون عشق داستان کوتاه آریا داستان کوتاه متری چند؟ رمان در حال تایپ صبا نصیری رمان در حال تایپ پیست مرگ | نیمه حرفه‌ای علاقه‌م به نوشتن […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

داستان نویس

Saba.N  نام کاربری سرکار خانم صبا نصیری ، داستان نویس سایت و انجمن تک رمان است.

صبا نصیری متولد ۱۳۸۱/۹/۲۰ ، تک فرزند و در حال حاضر یک پشت کنکوری بوده و به فعالیت نویسندگی می‌پردازد.

از آثار ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 


دلنوشته‌های صبا نصیری


دلنوشته‌ی دُچآر


دلنوشته‌ی مغزهای مُرده


دلنوشته‌ی تا استخوان مبتلا به تو


دلنوشته‌ی کالبیم


دلنوشته‌ی به وقتِ مرداد


داستان‌های کوتاه صبا نصیری


داستان کوتاه بدون عشق


داستان کوتاه آریا


داستان کوتاه متری چند؟


رمان در حال تایپ صبا نصیری


رمان در حال تایپ پیست مرگ | نیمه حرفه‌ای


علاقه‌م به نوشتن و نویسندگی از ۱۳ سالگی شروع شد. انشاهای خیلی قشنگی می‌نوشتم و قادر به نوشتنِ داستان‌های کوتاهی بودم که دبیرهای ادبیاتم و بقیه رو به وجد بیاره. تشویق‌های خانم بشیری؛ دبیرِ ادبیات و مدیر سال نهم دوره‌ راهنمایی و حمایت‌های خانم اولیایی؛ دبیرِ سال هفتم و هشتم راهنماییم باعث شد به نویسندگی و نوشتن، جدی‌تر فکر کنم. پدر و مادرم مثل همیشه حمایت و پشتیبانیم کردن. کارم رو با نوشتن داستان کوتاه شروع کردم و در حال حاضر مشغول به نوشتن اولین رمان بلند آنلاینم به نام پیست مرگ و توی انجمن تک رمان هستم.
در کنارش کار دلنوشته و داستان نویسی رو هم ادامه دادم و از نظر خودم آدم موفقی هستم. و البته که این راه ادامه داره و من هنوز کلی راه رو باید برم تا به جایزه نوبل نویسندگی برسم.

 

همچنین ایشان در حال حاضر عضو پرسنل مدیریتی تک رمان بوده و مدیریت تالار ادبیات را به عهده دارد.

.

.

.

*جهت مطالعه آثار ایشان می‌توانید به طور مستقیم نام رمان مورد نظرتان را با استفاده از جستجوگر سایت سرج و دانلود کنید و از مطالعه آن لذت ببرید.

* جهت ارتباط مستقیم با صبا نصیری داستان نویس می‌توانید در انجمن تک رمان عضو شده و از طریق پروفایل یا گفتگوی خصوصی به راحتی ارتباط برقرار کنید.

* جهت مشاهده بیوگرافی باقی پرسنل مدیریتی، نویسنگان و شاعران سایت و انجمن تک رمان به صفحه اصلی مراجعه کرده و از منوی سایت فهرست ” تیم تک رمان” را باز کنید.

لحظات خوشی را در سایت تک رمان برای شما عزیزان آرزومندیم.

 

مدیریت سایت و انجمن تک رمان

 

هیچ دوره ای یافت نشد